Rekuperacja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Nasza firma rozszerzyła ofertę o systemy wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperacji.

Oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę: od doradztwa, poprzez dobór i projekt, na wykonaniu instalacji i jej serwisie kończąc.

Obecnie wentylacja mechaniczna jest standardem dla nowych budynków. Aby zapewnić czyste i świeże powietrze w każdym pomieszczeniu, kładąc przy tym nacisk na oszczędność energii, niezbędny jest dobry projekt oraz montaż systemu wentylacyjnego.

Nasza Firma wdraża nowoczesne i sprawdzone w wielu inwestycjach rozwiązania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą - Centralami z odzyskiem ciepła firmy BROOKVENT oraz BRINK.

Czym jest wentylacja:

Wentylacja jest ruchem powietrza pomiędzy pomieszczeniami w budynku a środowiskiem zewnętrznym. Ta wymiana powietrza jest konieczna wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie lub zwierzęta. Zastąpienie zużytego powietrza świeżym jest konieczna dla prawidłowego oddychania oraz dla pracy urządzeń, które wykorzystują powietrze do spalania lub chłodzenia. Sprawna wentylacja ma szczególne znaczenie tam, gdzie powietrze może być zanieczyszczone substancjami chemicznymi lub pyłem.

Wentylacja może być również systemem zamkniętym. Np. w samolotach nieświeże powietrze zostaje przefiltrowane, wymieszane z tlenem, a po wyregulowaniu wilgotności i temperatury zostaje skierowane z powrotem do kabiny.

Skutki złej wentylacji dla budynku

  • rozwój pleśni
  • skroplona para wodna na szybach
  • ciąg wsteczny w kratkach wentylacyjnych (powietrze jest wpychane do pomieszczenia, a z nim brzydkie zapachy i pyłki)
  • niszczejące ściany budynku

Skutki złej wentylacji dla zdrowia

  • bóle głowy i zmęczenie
  • podrażnienie błon śluzowych
  • problemy z układem oddechowym
  • rozwój alergii

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Nami zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. W wypadku jakichkolwiek pytań służymy informacjami.

Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Autoryzowany Partner Serwisowy

Mitsubishi Haier Fuji
Ezet Sp. z o. o. - ul. Ołowiana 10 - 85-461 - Bydgoszcz - tel. 52 583 51 61