Pompy ciepła

Uzupełnieniem Naszej oferty są powietrzne pompy ciepła.:

Pompy ciepła zapewniają przyjemne ciepło lub orzeźwiający chłód. Pobierają energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu, wodzie lub gruncie. Dzięki temu są przyjazne dla kieszeni właściciela oraz dla środowiska.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Panasonic i LG, liderów w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych. Najnowocześniejsze pompy ciepła wykorzystują elektroniczny mechanizm kontroli, dzięki któremu urządzenia pracują z maksymalną efektywnością. Mechanizm sprawia, że parametry pracy pompy zawsze są zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem na ciepło. Ogrzewanie budynku jest wspomagane przez technologię sprężarek inverterowych.

Inwestycja w powietrzne pompy ciepła jest dużo prostsza niż w gruntowe pompy ciepła. Prosty montaż instalacji i brak odwiertów pozwalają na oszczędność w tak dużej inwestycji jak budowa domu.

Klienci otrzymują od Nas kompleksową usługę::

  • dobór pompy ciepła;
  • projekt instalacji ogrzewania podłogowego (Wavin, KAN-THERM, Purmo);
  • montaż instalacji ogrzewania podłogowego;
  • montaż kotłowni wraz z jej rozruchem;
  • serwis pomp ciepła w okresie gwarancyjnym jak i poza nim;
  • kontakt z naszym serwisantem 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę.

Dążymy do tego aby każda Nasza instalacja spełniała najwyższe standardy jakościowe i służyła Naszym klientom latami. Nasi monterzy / serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenia w montażu i obsłudze pomp ciepła i pozostają do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy
Zespół EZET HVAC

Autoryzowany Partner Serwisowy

Mitsubishi Haier Fuji
Ezet Sp. z o. o. - ul. Ołowiana 10 - 85-461 - Bydgoszcz - tel. 52 583 51 61